Barbie Delta City Helen Doron Advantage

Program – "Dječiji Proljećni Vikend" 20. i 21. april 2019. -
"RASTU ZVIJEZDE"


Subota, 20. april:

10:30 - 10:40 :: Otvaranje manifestacije

10:40 - 10:45 :: "Zečići" - JPU "Solidarnost" Ulcinj

10:45 - 11:00 :: "Dan planete Zemlje" - O.Š. "21. Maj" Podgorica

11:00 - 12:00 :: "Vesela družina" - PPU: "Vini Pu" Budva, "Osmijeh" Kotor

......................i "Artić Pinokio" Podgorica

12:00 - 12:30 :: "Otvori prozor proljeću" - JU "Dječji savez" Podgorica

......................i Umjetnička škola za muziku i balet "Vasa Pavić" Podgorica

12:30 - 12:45 :: "Bašta mašte može svašta" - JPU "Zagorka Ivanović" Cetinje

12:45 - 13:00 :: "Plesni program" - Plesni i rekreativni centar Stage

13:00 - 13:10 :: "Proljeće ima kočiju" - O.Š. "Štampar Makarije" Podgorica

13:10 - 13:40 :: "Svijet igre" - Školica glume "Naša bajka" Podgorica

13:40 - 14:00 :: Helen Doron

14:00 - 14:15 :: "Djeca su ukras svijeta" - O.Š. "Šćepan Đukić" Lijeva Rijeka

......................Podgorica

14:30 - 15:30 :: Takmičenje u vožnji Hot Wheels autića (sa nagradama)

17:00 - 17:15 :: "U susret proljeću" - O.Š. "Marko Miljanov" Podgorica

17:15 - 17:35 :: "Proljećni bum" - Flash dance & Golden Chesnuts

17:35 - 18:00 :: Mažoretke plesnog kluba "Alisa"

18:00 - 18:30 :: "Podijum za snove" - PK "Matrix"

18:30 - 19:00 :: O.Š. "Dr Dragiša Ivanović" Podgorica

19:00 - 19:30 :: "Sanjine smijalice" - koncert dječijih pjesama autorke

......................Sanje Perić

19:30 - 20:00 :: "Proljećni sam cvjetić ran'" - O.Š. "Oktoih" Podgorica



Edukativna radionica

12:30 - 14:00 :: Radionica “Nije isto kad je čisto” - Čistoća d.o.o. Podgorica

16:00 - 20:00 :: "Budi dijete" - Radionica uz Imlek



Nedjelja, 21. april:

11:00 - 11:15 :: "Čarobna, proljećna moda" - Školica manekenstva i novinarstva

......................Čarolija - Nikšić

11:15 - 11:35 :: "Proljećna maštaonica" - PU obrazovno-razvojni centar "Mašta"

......................Podgorica

11:35 - 11:40 :: "Havana" - JU Obrazovni centar - Plužine

11:40 - 12:00 :: PPU "Čarli Čaplin" Podgorica

12:00 - 12:30 :: Dječji hor "Zvjezdice" - dirigent Ana Klepić

12:30 - 12:45 :: "Spring fashion kids" - D Models agency

12:45 - 13:00 :: "Rođendanska žurka" - O.Š. "Milorad Musa Burzan" Podgorica

13:00 - 13:30 :: Koncert hora - O.Š. "Dr Dragiša Ivanović" Podgorica

13:30 - 13:40 :: "Gramatičke muke" - O.Š. "Njegoš" Spuž

13:40 - 14:00 :: "Cvjetići" - Umjetnički centar "Korak" Nikšić

14:00 - 14:15 :: "Crnogorske igre" - PPU "Kockica" Podgorica

14:15 - 14:30 :: O.Š. "Vuko Jovović" - Danilovgrad

14:30 - 15:30 :: Pringles Pong - takmičenje sa nagradama

16:30 - 17:15 :: “Deam with us” – Plesna škola “Dream” Podgorica

17:15 - 17:30 :: "Naše kolo veselo" - O.Š. "Dr Dragiša Ivanović" Podgorica

17:30 - 18:00 :: Plesna škola Just do it

18:00 - 18:20 :: Privatna predškolska ustanova "Maša"

18:20 - 18:40 :: Internacionalni vrtić "MAŠA"

18:40 - 19:10 :: KUD Crvena stijena

19:10 - 19:30 :: "Proljećna čarolija" - O.Š. "Pavle Rovinski" Podgorica

19:30 - 20:00 :: "Proljećni let" - Klub kreativne djece "Urban kids" Podgorica



Edukativna radionica

10:00 - 14:00 :: "Nacionalni parkovi - biser planete Zemlje"

......................Kreativna radionica Nacionalnih parkova Crne Gore

17:00 - 18:30 :: Radionica “Moja prva biljka” - Zelenilo d.o.o. Podgorica



Web Dizajn Genije.NET